СПОЧАТКУ БУЛА ІДЕЯ

Основна ідея - це зробити так, щоб ви могли швидко замінити кожну планку паркету не руйнуючи при цьому всю підлогу. Бажаєте замінити одну паркетну дошку на іншу - без проблем.

1. Простота

Із укладанням такої дошки впорається навіть дитина. І з заміною також)

2. Надійність і стабільність

Дуже міцна і надійна конструкція – паркет не скрипить. Кліпса виконує роль пружини и притягує дошки одну до іншої. Можете забути про шпарини, як в звичайному паркеті.

3. Доступ до комунікацій

Ви завжди отримаєте доступ до комунікацій під вашим полом. Тепла підлога або проблеми зі стяжкою – тепер це вирішити швидко і просто.

4. Екологічність

Вам не потрібно використовувати клей або інші хімічні елементи. Тільки кліпса і дерево.

5. Ідеально для підлог з підігрівом

Можливість інспекції контуру теплої підлоги в будь-якій частині помешкання за лічені хвилини. Також кліпса, працюючи я пружина, стягує дошки між собою і не дає з’являтися шпаринам.

6. Контур укладання без обмежень

Контур укладання без обмежень, 10 або 1000 квадратів без порогів и додаткових з’єднань.

СИСТЕМА

КЛІПСИСТЕМА™ зменшує час укладання. Можна встановити або видалити одну або кілька дошок за 50 секунд, не пошкоджуючи підлогу. Кліпса вільно встановлюється без фіксації до неї.

КЛІПСИСТЕМА™ не вимагає клеїв, отже зменшує забруднення навколишнього середовища та зберігає здоров’я людини, крім того, підходить для підлоги з підігрівом.

ЕЛЕМЕНТИ - КЛІПСА

Нова версія КЛІПСИСТЕМИ™ включає використання затискачів довжиною 1 метр, виготовлених з еластичного полімеру і розроблених для з'єднання дошок між собою. Кліпси здатні витримувати дуже високу температуру-до 90 °. S-подібна форма частини кліпси виконує функцію пружини, яка стягує дошки і міцно їх тримає.
клипсистема

ЕЛЕМЕНТИ - ПЛАНКА

КЛІПСИСТЕМА™ використовує готову паркетну дошку з фрезеруванням в нижньому шарі, що дозволяє вставляти кліпси, кріплячи одну планку до іншої.

Дошка складається з 3 мм благородного дерева, приклеєного термоплавким поліуретановим клеєм до багатошарової сертифікованої фанери товщиною 10 мм.

Доступні дерев’яні породи – це дуб (натуральний або кольоровий або шляхом відбору зразків), ясен, американський горіх, берест, акація…

Для того, щоб зробити дошки надзвичайно гнучкими та стійкими, в дошці виконують надрізи, оптимізуючи таким чином звукоізоляцію.